Kedi İçin Ateş Düşürcü Şurup?

Merhaba sokakta çok hasta bir kedim var. Durumu maalesef kötü şırınga ile besliyorum. Antibiyotik ve balgam söktürücü bir şurup başladım fakat ateşi de var. Klinikler genelde ateş düşürücü olarak enjeksiyon yapıyor ama evde enjeksiyon yapma imkanım yok. Bildiğiniz kedilere kullanılan bir ateş düşürücü şurup var mı?

Lütfen bana kliniğe götürün demeyin. Klinikte tedavi görmesinin en sağlıklısı olduğunu ben de biliyorum ama şuan zaten tedaviye aldırdığım farklı bir sokak kedisi var ikisinin masraflarına maddi olarak yetemem.

1 CEVAP

bademthecatt

Allah razı olsun canlara sahip çıktığınız için tedavide olan kediyi götürdüğünüz klinikteki hekime ateş düşürücü şurup sorabilirsiniz hekim daha iyi bilecektir