Kedim Zayıf Mıı !?!??

Tugbasszz

Arkadaşlar kedim 8 buçuk aylık dişi british. Şuan 2.600 kilosu ayrıca boyuda minnak şişko yada zayıf durmuyo. Ama sarkık bir göbüşü var. Sizce zayıf mı yoksa normal mi?

8 CEVAP

Ozzey

:)) fotogra ekleyin ama 8 aylik kedi 2.5 kilo zayif gibi gelmedi bana

Benim kedim 7.5 aylık 3060 kilosu var. Ama dışardan bakıldığında çok zayıf duruyor çünkü boyu uzun🥲🥲 fotoğraf eklerseniz daha iyi olur ama boyu çok yoksa iyi gibi

Aysen61

Benim kedimde çok zayıf duruyor her gören neden bu kadar zayıf deyip duruyordu üzülüyordum yemesi falanda normaldi yani sonra bir operasyon geçirdi veteriner kilolu olduğunu fazlasıyla yağı olduğunu keserken çok zorlandıklarını söylemişti şok olmuştum boyla alakalı galiba

Miniss

Benimki de 8 aylik su an 3.800 bizimkisi fazla sanirim🥲

Palyaco

Kilosu gayet iyi bu cinslerde fazla kilo iyi deyil bilginize dışı lerde normal bir kilo

Palyaco

Kediden kediye değişir bu durum ırkına göre

meov

benimki 6 aylıkken o kilodaydı. veteriner çok iyi bulmuştu. ama 8 aylık için zayıfa yakın sanırım.

syuhel

aslında kedinin cinsine türüne boyuna herşeyine göre değişiyor ama bir şey der veterinerler. alınızı sırtında dolaştırdıında cok kemik hıssediliyorsa zayıf. hiç hissedilemiyorsa obez. doğru kilo böyle hafif kemiklerini hıssedilmesi lazım olanmış. Bu yüzden ay ve yaş söylereken bu tam anlaşımıyor değişiyor kediden kediye.