Biofeline Damla?

Nohutgofret

Biofeline kullananlar memnun musunuz? Çok fazla reklamını görüyorum ve artık ne reklam amaçlı ürün ne gerçekten kaliteli ürün kestiremiyorum. 🤦🏻‍♀️

7 CEVAP

bademthecatt

Kullanmadım ama çok güzel reklam yaptılar gerçekten o kadar haklısınız ki her yerde görüyorum belki güzeldir ürünleri denemedik ama tüy dökümü için olan damlayı soruyorsanız birkaç kullanan arkadaşım 2-3 şişeden sonra etkisini gösteriyor demişti birkaç şişe düzenli kullanmak gerekiyor

fcylan

Biofeline damlanın bir paketini bitirdik. Başlarda işe yarıyor gibiydi ama tüy dökümü yine arttı, o nedenle çok işe yarıyor gibi gelmedi bana. İki paket almıştım bitsin diye devam ediyorum, bazılaeı çok memnun ama ben memnun kalmadım.

cat_expert

2 şişe bitirdik tüyleri yumuşacık oldu fakat tüy dökümünü engellemedi.

Palyaco

Tüy dönümünde vest plus vitamin taurin ve vest plus kitten malt ikisini birlikte kullanın tüy dökümü olmuyor buna emin olabilirsiniz

Handerane

Nereye baksam biofeline reklamı gördüğüm için bir antipati oluştu bende güvenip de alamıyorum açıkcası

hannnngggg

bende reklamlara dayanamayıp aldım dün denemeye başladım insallah memnun kalırım mevsim geçişinden dolayı acayip bir tüy problemi yasıyoruz

Nohutgofret

Herkese çok teşekkür ederim vets plus diyenler de oluyor ancak vets plusı ben bulamıyorum instada birkaç vet hesabına sordum 400₺ civarında fiyat söylediler hem zor bulunuyor hem pahalı diyerek ondan da vazgeçtim