Kısır Erkek Kedim

Cengiz2626

Kedimin bugün tesisleri alındı. Şuan yavaş yavaş kendine geliyor ama sürekli tesislerinin olduğu yeri yalıyor. Bi sorun yaratır mı acaba? Veterinere ulaşamadık size sormak istedim

2 CEVAP

Pollythelilly

Merhaba.Erkek kedimi kıırlaştırdığımız gün veterinerimiz yalamasının sorun olmayacağını söylemişti.Ama bizimki estetik dikişti.Dışarda dikiş yoktu yani.Yakalık da takmamışlardı.

Cennet29

Benim kedim dikişsiz ameliyat oldu. Zamanla yarası iyileşince kabuk bağladı kedim yalamayı bırakın ısırarak kopardı kabukları 😂😂😂 kendi kendine iyileştirdi yani sorun olmadı doğal bir süreç