Kedim Karıncaları Yiyor

Merviiiss

Yaz gelmeye başladı ve evimizde her sene olduğu gibi karıncalar çok var ve kedim her bulduğunu yiyor bu durum canımı sıkmaya başladı nasıl bir önlem alabilirim ?

2 CEVAP

bademthecatt

Karıncalar özellikle mamaya çok geliyorlar ben karıncaların arttığı dönemde komidinin üstüne koyuyorum mama ve su kabını böyle bir çözüm bulabildim çünkü karıncaları engellemek çok zor dnlfmflmfp ama yemesinde bir problem olmaz karıncaların çıktığı veya gezindiği yerlere limon sıkıp deneyebilirsiniz oda biraz engelliyor

Miniss

Benim anneannem de karincalarin geldigi yemekleri su dolu tabagin icine koyuyordu 🥲