Yardımcı Olur Musunuz?

6_zeytin

Sürekli tedaviye kedi alıp götürüyorum bu süreçte de yuva bulmaya çalışıyorum.İlanını açtığım kediler için doğru düzgün kimse yazmadı. Bildiğiniz Instagram sayfaları,uygulamalar varsa ismini yazar mısınız?
Biran önce çocuklara yuva bulmam gerekiyor yoksa sokağa gidecekler.

10 CEVAP

6_zeytin

Güncel

6_zeytin

Güncel

Tugbasszz

Merhaba hangi şehir ?

Sezgek

Güncel

6_zeytin

İzmir

Gimlihanim

İnstagramda @suzionline_blog birçok miniği tedavi ettirip, sahiplendiriyor. Belki size de yardımcı olur. Bir iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

martuyl

instagramda izmir için ben sık sık şu sayfaları takip ediyorum çunku bayagı aktifler,

izmirkedisahiplendirme
izmirkedisahiplenmebuca
izzmirkedikopekssahiplendirme
izmirkedisahiplendirmealsancak

ben bikaç kediye buralardan yuva buldum. umarım sizinkilere de bulunur hemen :)

6_zeytin

@martuyl çok teşekkürler attığımız çoğu sayfa paylaşmadı ilanı

Warriorsans

Güncel

Tugbasszz

Güncel