2. Kediyi Sahiplenmek !!!?!!

Tugbasszz

Merhaba benim 8 9 aylık dişi bir britishim var. Kendisi çok ürkek ve stres olmaya müsait. Ben yardıma muhtaç bir kedi sahiplenmek istiyorum 4 5 aylık civarı ama diğer kedimin de mutsuz olmasını istemiyorum. Tekir ve cins kediler anlaşabilir mi ? enerjileri ve güçleri uyuşur mu? Dediğim gibi kendi kedim biraz pısırık depresyona falan girer diye korkuyorum. Bilgisi ve deneyimi olanlar bilgilendirebilir mi lütfen

7 CEVAP

betulbakioglu

tekir de kedi cins de cinslerin ozel bi yetenegi yok neden anlasamasinlar

Lils

İkinci kedinin uyum sağlaması önemli. İlk önce geçici yuva olup iki kedi anlaşırsa kalıcı olarak sahiplenebilirsiniz

Tugbasszz

@betulbakioglu arkadaşlarımın kedileri tekirdi daha oyuncu ve aktiflerdi benim kedim öyle oyun falan çok oynamıyor. Enerjileri uyuşmazsa ne olur diye sordum. Duyar kasmak istediniz sanırım ama burada cins kedileri yücelten bir şey yok

poverpuff

bizimki de norveç orman. diger kediler gibi degil.ooyundan hiç anlamıyo. gürültü sevmiyor. sıfır temas vs. kendi halinde.:) ben de aynı şekilde düşünüyorum. uyum sıkıntılı olabilir. dikkatli olunmalı.

BiciriginAnnesi

Açıkçası şimdi ki kediniz biraz daha ufak olmuş olsa anlaşma sağlayabilirler derdim yetişkinliğe doğru gidiyor ,artık evinin her yeri kızınızın bölgesi britsh kediler sinirli oluyorlar pek uysalına rastlamadım belki sizin kızınız uysaldır onu da bilemem

İsterseniz geçici yuva olup anlaşıp anlaşamadıklarını gözlemlersiniz birbirlerini çok severseler sahiplenme yapabilirsiniz.

Tugbasszz

@betulbakioglu sanırım tek kediniz var. Birbirlerine kaynaştırmak o kadar kolay bir şey değil her zaman birbirlerini kabul etmiyolar. Hala ısrarcı bir biçimde niye konuşuyorsunuz anlamış değilim.

betulbakioglu

merhaba duyar kasmak gibi bi amacim yok ikiside kedi sonucta neden anlasamasinlar