Bu Neden Olur?

Bbgm

Arkadaslar kedilerim kisirlasali yakinda 1 ay olacak..bi kac hafta oldu. Benim sorum şu. Kisirlastirdigimizdan beri onunla alakasi var mi bilmiyorum ama eskisi gibi davranislari ayni yine kucagima geliyorlar masaj yapiyorlar vs tek farkla.. oda su ki ben sevmeye baslayinca ikisininde salyasi akiyor.. yani yalamak falan disinda onun haricinde agizlari sırilsıklam oluyor... normalde yok hersey normal ne zaman sevmeye baslasam o zamab oluyor..cok ciddiyim uzerim falan islaniyor. Parazit desem yok, bi hastaliklari cikmamisti.. ameliyatlar iyi gecti.. bide ayaklarini agzima sokmaya calisiyorlar.. biliyorum ayaklarini agzima sokmaya calismalari da biraz komik ama aklima geliyor psikolojilerimi bozuldu acaba.. hani bakiyorum ev her zaman sessiz aramiz cok iyi istediklerini yapiyorlar simdi neden oldu ki boyle.. aslinda kotu bir sey gibi gorunmuyor ama aklima takiliyor acaba stresemi girdiler olur mu ondan? Ama hal ve hareketleride ayni sadece ne oluyorsa severken oluyor.. yaliyorlar mirliyorlar uyukluyorlar ama bi bakiyorum agzima zorluyor ikiside ayaklariyla ve salyalari akmis cok tuhaf geldi bu durum bana.. Ilk defa boyle bir seyle karsilasiyorum. Neden olmus olabilir. Psikolojilerimi bozuldu

3 CEVAP

D-O

Salya konusu dis ve dis eti ile ilgili olabilir. Ayak kismini bilemiyorum :D belki yuzunuze yogurma hareketi yapip sevgi gostermeye calisiyorlardir

D-O

Agzinizin icini mi merak ediyorlar acaba :D gercekten ilginc bir durummus, aklima da pek bir sey gelmedi.

Bbgm

Disler saglam daha yeni bakildi saglik sorunu yok cok sukur ben de davranis bozuklugu ya da stresmi var diye endiseliyim. Baska bir belirtide yok anlayamadim. Yani yuzume yogurma hareketini biliyorum ama bizimkiler direk hedef aliyor yani gormeniz gerek bunu nasil anlatsam bilemiyorum :D gercekten bekledim yuzumu kacirmadim yanlismi anliyorum diye patilerini agzima zorluyorlar. Biliyorum komik ama bi.yandan sebebini inanilmaz merak etmeye basladim.