Yavru Köpek Dışkı Yumuşaması

akarhan35

Ya arkadaşlar işin içinden çıkamıyorum köpeğim giardiaydı 1 buçuk alık erkek cane corso zylexsil aşı oldu 3 doz ve flagyl şurup kullanıyoruz şuan dışlısı bazen güzel bazen ishal gibi geliyor bunu nasıl aşabilirim veya kakası normal mi sizce

1.fotoyu sabah yaptı
2.fotoyu biraz önce bu gün ben işteydim evdekiler az yoğurt patates ve tavuk haşlamadık vermişler normal mi sizce dışkılaması

9 CEVAP

BiciriginAnnesi

Ben de yerimi aldım şura da bekliyorum 🤦🏻‍♀️

Sizin köpeğin dışkısı yine iyi
Benim kedinin dışkıyı görmeyin ishal yani yok boyle birşey
Sizin ki de ishal
Yani sebebi nedir anlayamadık

akarhan35

Ben aşamadım nedenini çözemedim çok yiyor belki ondandır diye düşünüyorum ben veya ufak olduğu için olabilir mi 3.doz zylexil vuruldu üstüne 3-4 gündür flagly şurup kullanıyoruz bazen ishal bazen kuru resimlerde attığım gibi iite bazen ilk resimdeki gibi bazende 2.çözemedim kafayı yicem artık

akarhan35

Bu gün itibari ile ishal yoktu sadece kuru mama verdim 3 kez kaka yaptı sıfır ishal yemeklerini ölçülü verdim 5 öğün şeklinde toplamda 120-130 gram mama verdim aslında amacım 100 gramda tutmak ama benimkisi biraz çingene susmuyor obur biraz ısrarla istiyor manasından son öğününü az önce verdim 35 gram kuru mama 1 saat öncede kakasını yaptı gayet düzgün umarım tamamen sorundan kurtulurum kuru mama harici vermeyi düşünmüyorum sıkıntısı geçerse

betulbakioglu

normal degil ishal olmuş

BiciriginAnnesi

Güncel

BiciriginAnnesi

Veterineriniz bu konu hakkında ne diyor acaba kullandığı ilaçlar yan etki yapmış olabilir mi ?

Prospektüsü okudunuz mu ?
Varmı böyle yan etkiler küçük olduğu için de fazla yemek vermeyin kuru mama yesin sıcak tutun köpeğinizi gerekirse mont hırka giydirin ayaklarına çorap bile giydirin bir süre böyle devam etsin
Veterineriniz ile de bir görüşme sağlayın

Baktığım kadarıyla da flagly ishali kesmesi için veriliyormus kesmesi lazım aslında 🤷🏻‍♀️

BiciriginAnnesi

Flagly iyi gelmiş olabilir bizde bugün başladık bakalım inşallah işe yarar .
Geçmiş olsun bir daha tekrar etmez umarim.

BiciriginAnnesi

Flagly nasıl kullandınız kaç ml günde kaç defa saat aralıkları ne kadardi .

akarhan35

Mesajını yeni gördüm flagly 1.1 ml şırınga yardımı ile sabah akşam verdim 7 gün bu gün son dozu vericem şimdi