Kedimin Gözü Kızarık

Pamuk_42

Yavru kedimin gozunun biri kizariyo kısık tutuyo çapak oluyo internetten araştırdım çayla silmek gerekiyormuş cayla suyla siliyorum eskisine göre düzeldi ama kısık tutuyor ne yapmam gerekiyo

6 CEVAP

bademthecatt

Lütfen hekime danışmadan göz damlası kullanmayın iyileştircem mantığıyla daha kötü bir hal alabilir hekime danışın gözünde bir problem olabilir

BiciriginAnnesi

Siz bir veteriner ile görüşün yeni başlayan alerji belirtileri de olabilir durumunu öğrenmeden ilaç kullanmak pek doğru değil.

Seymmrym

Alerji olmuş olabilir kumdan tozdan vs vete sorarak eczaneden göz damlası alıp 3 4 gün damlatırsanız geçiyor ilk günden bile farkeder

Pamuk_42

Hangi damlayı kullanmam gerekiyor peki

poverpuff

gözyaşı ile temizliyordur. alerjen maddeyi uzaklaştırın yeter. kendi kendine bile düzelebilir.

Seymmrym

Dryex suni göz yaşı bunu ben gözüne tüy kaçıp da uzun süre kalırsa çıkmazsa da damlatıyorum vigamox da alerji olduğunda vet aldırmıştı ikisi de eczanede satılıyor ama önce veterinerize danışmanız daha sağlıklı olur çünkü vigamox antibiyotikli bir damla bize 3 gün sabah akşam damlatın demişti belki sizde başka bir şey vardır veterinere götürme imkanınız yoksa veya zorsa fotograf ve video ile gönderin bizim bebeğin gözü kum kabını kapalı kullanmaya başlayınca oldu 1 gün çok çapaklandı kısık kısık baktı ikinci gün tamamen kısıldı hemem götürdük bu damlaları söyledi kullanmaya başlar başlamaz geçti kum kabını da bi daha kapatmadık