İki Kedim De Çok Mutsuz :(

ozgealgan

Herkese merhaba. Daha önce iki kere ilan açtım burada ayrıca facebook üzerinden ve başka hayvan koruma dernekleri üzerinden ilanlar paylaştım, kendi çevreme haber saldım ama Zuzu'yu sahiplendiremedim. Zuzu 4,5 aylık oldu. 2,5 aydır benimle. Ama evde 7 yaşında asosyal bir kızım daha var ki kendisi 2,5 aydır inatla Zuzu'ya alışamadı hatta işler her gün daha kötüye gidiyor. Büyük kızım kendi tüylerini yolmaya ve bana bile saldırmaya başladı ki hiç yaptığı bir şey değildir. Resmen huyu değişti ve ben çok çaresizim. Mecburen Zuzu'yu küçük bir odada tutuyorum. O da mutsuz. Koşup oynamak istiyor. Bir odada kapalı kalmak için çok küçük ve çok enerjik :(( Zuzu'yu sahiplendirmek için başvurabileceğim herhangi farklı bir yol bilen varsa ne olur bana iletsin. Şimdiden teşekkürler..

1 CEVAP

Her siteye ilan verin soyle yazilar yazin adim zuzu.2.5 aydir yeni ailemi ariyorum.kirlamayi cok severim minik faremle kosturup oynarim seninlede oynamak isterim.ben sahibimin kolunda uyumaya bayilirim.... bu sekilde sempatik yazilar yazin hatta soyle yapin.mama,kum,oyuncak zuzuyu sahiplenene ucretsiz verilecektir.her yolu deneyin mutlaka isteyen cikar her sehrin sahiplendirme sayfasi var oralara ilan verin.