Bu Köpeğin Irkı Ne

beyzathemoc1

Merhabalarrr bu bebeğin ırkı ne acaba yuva bulana kadar bende kalacak ve ırkını bilmiyoruz ilanlara hep sokak köpeği yazdım patileri yetişkin kedi patisi kadar ya var ya yok bir de tuvalet ve ısırmama eğitimi için güzel taktikleriniz varsa çok iyi olur

5 CEVAP

Warriorsans

Çok tatlı maşallah umarım çok mutlu olacağı bir yuvası olur 🙏

theyusra

jack russell terrier kırmasına benziyor.

Bbgm

2 aydan buyuk gorunuyor fotoda bayagi ama bilemedim.. tuvalet icin yanlis yere tuvaletini yaptiginda hafifce basindan tutup koklatin sonra yeri gostererek net bi tonda hayir diyin ve akabinde yanj hemen araya hic vakit koymadan yaptigi diskiyi bi bezle alip disariya cikarip topraga koyun orda koklatip basini oksayin takdir edin bunu hemen yapmalisin ama eger disari cikarip gostermezseniz tuvaletini yaomanin yanlis bir sey oldugunu dusunebilir ve kacirana kadar tutabilir tuvaleti gelince disari cikmasi gerektigini anlarsa kapiya gider size seslenir ve anlatir derdini.. Ayrica her yemekten sonra ve gun icinde saat basi toprakta gezebilecegi bi yere goturun en az 5'10 dk en azindan kusursuz olmasada topraga yapmasi gerektigini anlayacaktir. Kapiya gittiginde agladiginda mutlaka su mama gibi durumlar icin degilse bi tuvalete cikarin. Isirma meselesi icjnde isirmayi tesvik edecek oyunlardan uzak durun mesela ip cekistirme vs. Hayir kelimesinin anlamini ogrenince cok rahat olur zaten onu ogretmeye calisin. Hata yaptiginda yaptigi haytaliga engel olun biraktirip sakin ama soguk bi tonda hayir deyin sonra ilginizi baska seye verin dogru hareket yaptiginda da acikca takdir edin farki anlamasi icjn iyi olur. Vs. Gerekirse mesaj atabilirsiniz yardimci olmaya calisirim. Bahti guzel olsun yavrucagin.

beyzathemoc1

Arkadaşlar güncelleyeyim golden pitbull mix %90 vücut hatları oturdukça anladık kas dolu vücut merak eden olursa diye yazdim

beyzathemoc1

2 aylık (dişlerinden öyle düşündük) ve yetişkin kedi kadar yok boyutu