Kum İdrar Durumu

kgnrum

Arkadaşlar merhaba, daha önce de kısır kedimde idrar sorunu yaşamış ve 10 günlük tedavimiz sonunda iyilesmistik. Oğlusum mama yönünden beni bezdirdi en iyi mamaları aldim yemedi orta kalite de petline natural premium aldım seve seve yiyor dün gözlemlediğim kadarıyla yalanmaya başladı yine idrar sorunu yaşamak istemiyorum kuruntu mu yapıyorum mamayı kullanan var mı aranızda?

4 CEVAP

Palyaco

Kullanmanız gereken oncelikle kizilcik 1 yemek kaşığı kizilcigi 1 bardak sıcak suda 20 dakika bekletin sonra süzün ve bol sulu kedi çorbası içine 1 çay kasigi haftada 3 sefer verin kurumamada değerler sodyum 05 altı magnezyum 007 008 ve fosfor 07 ve 08 olmalı

Seymaaacaan

Kedinizin idrarında sorun olup olmayacağını anlayabileceğiniz bir kedi kumu var. Şüpheleniyorsanız ondan alıp deneyebilirsiniz. Eğer sorunu varsa farklı renklere dönüşüyor kumdaki idrar

Mrt26

Biz de iki sene ara ile 2 defa yaşadık ne yazık ki.İki seferde
sonda takılmıştı.Öncelikle Urinary mama kullanmanız gerekmektedir.Birde önlem amaçlı Bio Urinamin C vitamini kullanırsanız,kesin çözüm oldu.Şu anda Sanabella Ürinary mama kullanmaktayız, geçmiş olsun.

Anonymus985465

Haşlanmış hindi, tavuk.
Alternatif olarak Schesir, ND, Nutri Feline, Natura, Vet's Plus yaş mama ağırlıklı besleyin.