Traş Şart Mıdır Lütfen Yardım

Melikedkc

Kedim çok uzun tüylü ve ne kadar taransa da boynunda kocaman bir kıtık oluştu aşağı doğru da iniyor. Bayılttırmak ya da traş ettirmek istemiyordum sağlığı için. Ama ne yöntem ne alet denediysem o kıtık çıkmıyor. Bayıltmadan traş da ettirmiyor kendini. Lütfen bi akıl verin ben napayım??

7 CEVAP

Miniss

Tıraş onların psikolojisi ve sağlığı için kötü diye biliyorum ama çok fazla dugum olusmussa belki o şekilde tıraş olmasi gerekiyordur onu bilemiyorum. Düğüm olan yeri (deriye yapisik degilse)makasla kesemeyi denediniz mi.

aslihan_e

Makastan bile korkan hayvan traştan ne kadar korkar? İlla ki az az uçlardan da olsa kesersiniz. Kolaya kaçmayın.

theyusra

full değil ama sadece göğüs tıraşı yapıyorlar uzun tüylü kediler için bildiğim kadarıyla. ama bayıltmak biraz sıkıntı kesebiliyorsanız kesin direkt.

diablerose

sadece kitigi kendiniz kesseniz?

Rapisa

Uyurken kesmeyi deneyin olmadı birisinden yardım isteyip biriniz tutarken diğeriniz kessin

Melikedkc

Çok denedim ama asla kesilmiyor bir sürü makas bilmem ne aldım yok durmuyor da etme de çok yakın korkuyorum illa bayılttırmak mı lazım :(

Melikedkc

Çok denedim ama asla kesilmiyor bir sürü makas bilmem ne aldım yok durmuyor da etme de çok yakın korkuyorum illa bayılttırmak mı lazım :(