Kedim Islak Fip Ama Gs Tedavisi Almıyoruz Ne Önerirsiniz

eeccee

kedim ıslak fip ve tedavisini yaptıracak kadar maddi güce sahip degiliz, bagısıklıgını yuksek tutmak icin ne önerirsiniz ayrıca bu hastalıgın gecmesi icin başka yollar var mı?

22 CEVAP

Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Hesabınızı da paylaşacağım. Umarım bir çözüm bulursunuz.

eeccee

maalesef kedimizi kaybettik cok uzgunum destegimiz hic gelmedi ve inanın yasatmak icin her yolu denedim ama olmadı

eeccee

@eneskolon bize tedavisinin 30 bin tl nin ustunde denildi ilk şişeleri aldık diyelim bunun gerisini getirememekten korkuyorum tedavisi yarım kalır

eneskolon

@eeccee bir şekilde halledilir siz kafanıza takamyın düşündüğünüzden çok daha fazla hayvansever var siz benim dediğim gibi bi yardım fonu oluşturun

Anonymus985465

Haşlanmış tavuğu suyuyla sıvı püre haline getirip çay kaşığıyla muhakkak yedirin. Yeterince sıvı olursa boğazından kolay akıtabilirsiniz.
eneskolin'a katılıyorum. Tedaviye başlayan birkaç kişinin, ilk birkaç şişeden sonra gelişme olduğunu hatırlıyorum.
Duacıyız

gokhansultan

Tedaviye başlayın lütfen. tahmin ettiğinizden daha çok hayvansever var bağışlarla bir şekilde tedavisini tamamlarız. Damlaya damlaya göl olur merak etmeyin

bademthecatt

Başınız sağ olsun😕