Kedim Islak Fip Ama Gs Tedavisi Almıyoruz Ne Önerirsiniz

eeccee

kedim ıslak fip ve tedavisini yaptıracak kadar maddi güce sahip degiliz, bagısıklıgını yuksek tutmak icin ne önerirsiniz ayrıca bu hastalıgın gecmesi icin başka yollar var mı?

22 CEVAP

gece18

Bu illet ve öldürücü bir hastalık. Lütfen hesap açıp destek isteyerek tedaviyi başlatın.

Lebiş

Merhabalar, lütfen kedinizin hayatını riske atmayın ve gs tedavisine mümkün olan en kosa sürede başlayın. İnsanların 30-40 bin tl söylemleri yanlış çünkü her kedinin kg ile alakalı ilaç oranı değişiyor. Kedinizin ağırlığına göre günlük dozu belirleniyor. Benim kızım tedaviye başladığımızda 2,3 kg ağırlığındaydı ilaç tedavisi bittiğinde 3,2 kg olmuştu . Bu süreçte ilaçlar için 11.000 tl ödeme yaptık. Ayrıca başka arkadaşlarımız da belirtmiş, bir şekilde yardımlarla o ilaçlar alınır . Çok fazla vicdanlı ve hayvansever insan mevcut burada.

6_zeytin

Ne testleri yapıldı? Şuan için tedavi uygulandı mı gs hariçi ve kedinizin yemesi içmesi nasıl?

6_zeytin

Bizim bulduğumuz yavruya hekim kâğıta yazmıştı belli bir tedavi uygulandı tedavi sonuçu her geçen gün daha iyi oldu sizin kediniz için olur mu bilmiyorum ama isterseniz uygulanan tedavilerin isminin yazılı olduğu kağıtları size atayım

Palyaco

Viyo immune tavsiye ederim 14x30ml kedi corbasiyla karıştırarak verin 30 ml günlük mucizevi bir üründür 4 kutu bitirin aylık 2 kutu biraz agar olucak ama kurtulma şansı var kutusu 280tl

eeccee

@6_zeytin ultrason ile karnına bakıldı, kan tahlilleri yuksek cıktı, biyokimya sonucu 0.6 cıktı suan az miktarda su ve süt içiyor yaş mama ya da kuru mama yemiyor

eeccee

@Palyaco cok tesekkur ederim

eneskolon

tedaviyi mecbur almanız lazım ilgilenen hayvan sever sayfalar var hesap açıp destek fonu oluşturmanızı tavsiye ederim elimizden geldiğince yardımcı olalım

eeccee

instagram da hesap açtım yardımcı olursanız cok sevinirim fipwarrior_rifki

Tedaviden vazgeçmeyin bence de gerçekten bir sürü fip hesabı var ve gerçekten damlaya damlaya göl oluyor. instagramda bildiğiniz, duyduğunuz bütün hayvanseverlere hesabınızı atın, post altlarına yorum olarak hesabınızı tanıtın ve destek isteyin. Hayvansever kurumların instagramlarına da mesaj atılabilir.

eeccee

@6_zeytin evet cok iyi olur isimleri nerden atabilirsiniz

eeccee

@Palyaco hic birsey yememeye basladı corbayi nasil verebilirim

6_zeytin

Yaş mamayı sulandırıp verseniz yemek yemesi özellikle çok önemli

Rapisa

Merhaba çok geçmiş olsun. Benim kedim kuru fipti rahmetli oldu. Hastalık sürecinde immun44 ve gümüş suyu kullandım, bunların hayvanın daha uzun süre güçlü kalmasına destek olduğunu düşünüyorum. Fakat bunu yapmak iyi bir şey mi bilmiyorum.

Lebiş

Merhabalar, lütfen kedinizin hayatını riske atmayın ve gs tedavisine mümkün olan en kosa sürede başlayın. İnsanların 30-40 bin tl söylemleri yanlış çünkü her kedinin kg ile alakalı ilaç oranı değişiyor. Kedinizin ağırlığına göre günlük dozu belirleniyor. Benim kızım tedaviye başladığımızda 2,3 kg ağırlığındaydı ilaç tedavisi bittiğinde 3,2 kg olmuştu . Bu süreçte ilaçlar için 11.000 tl ödeme yaptık. Ayrıca başka arkadaşlarımız da belirtmiş, bir şekilde yardımlarla o ilaçlar alınır . Çok fazla vicdanlı ve hayvansever insan mevcut burada.