Hangi Nd Kısır Kedi Mamasını Önerirsiniz?

Nohutgofret

Nd'nin hangi mamaısnı neden önerirsiniz?

6 CEVAP

bloodyluxury

Merhaba,

Biz tavuklu ve narlı olanını kullandık, ardından farklı lezzet tatması için balkabaklı olanına geçtik. Şu ana dek bir sorun yaşamadık, ikisinden de memnun kaldık.

teddybal

Quinoa, pumpkin, ocean serileri en çok hoşuma giden seriler. Quinoa'yı henüz denemedik ama ilk fırsatta alıp kendi kedilerime de deneyeceğim bir mama;
https://www.farmina.com/tr/ked%C4%B0n%C4%B0z-%C4%B0%C3%87%C4%B0n/n&d-quinoa-ked%C4%B0-mamasi/697-neutered.html

Palyaco

Nd nin kinoa çekirdekli mamasını öneririm en kaliteli mamasidir

eneskolon

nd markasından memnunsanız 1 tanesine bağlı kalmayıp sürekli değiştire değiştire kullanabilirsiniz belli bir müddet sonra sıkılıyorlar aynı şeyi yemekten

Benim kedim tavuklu var narlıyı çok severek tüketmişti. Eğer severse nd'yi diğer çeşitleri ile rotasyon yapabilirsiniz.

bademthecatt

Biz şuan düşük tahıllı tavuklu narlı kullanıyoruz yeni geçtik kedim çok sevdi şuanlık bir sorun yaşamadık