Erkek Kedi Kısırlaştırma

CasperOglum

Net çekemedim ama 2.gün bugün normal mi nasıl görünüyor?

2 CEVAP

bloodyluxury

Merhaba,

Geçmiş olsun öncelikle.

Bana anormal gelmedi. Operasyon yeri toplarlanacaktır bir süre sonra. Hal ve hareketlerini gözlemleyin. En sağlıklısı veterinerinize kontrole götürmek olur.

eneskolon

ne yalan söyleyeyim ben kedimi 50 yıldır veteriner olan bilgili bir adamda kısırlaştırdım kliniği tam teçhizatlı olmasada başka yerlerde testini yaptırmıştım adamın temiz çalışmasındanmı bilmiyorum bu tarz bi görüntüyle karşılaşmamıştım belki normaldir fakat ben kısıralştırdığımda böyle değildi