Bu Ürünü Kullanabilir Miyim

reinefee17

Kedim on aylık bu ürün yetişkin kedilerin kullanımına uygun sanırım kullanan var mı herhangi bir sorun olur mu

6 CEVAP

eneskolon

fotoğraf attıysanız gözükmüyor ürünün adını yazarsan yardımcı olalım

reinefee17

Miamor kedi ödül çorbası

bademthecatt

Sorun olmaz kullanabilirsiniz çokta iyi olur sıvı alımını destekler :)

eneskolon

kullanabilirsin çorba sıvı ödül maması felan bu tarz şeyler iyi olur su tüketimi için

Miniss

Benim kedim o çorbaya bayılıyor su tüketimini arttirmak icin arada aliyorum

Gimlihanim

Hiçbir sorun olmaz. Aksine sıvı alımına çok faydası olur. İçeriği temiz, güzel bir çorba. Seviyorsa verebilirsiniz. Hatta farketmeyecek kadar sulandırırsanız çok daha güzel olur.