Kedimi Kaybettik..

berkdoan

Geçen gün kedim yüksekten radyatöre kafasını çarparak düştü, beyin travması geçirdi.Veterinerde kurtaramadı nasıl bir acıymış bu..O kadar üzgünüm ki..

19 CEVAP

Zehramira

Başınız sağolsun çok üzüldüm ya ilk önce pamuk sonra sizin kediniz :( Allah kimseye yaşatmasın benimde başıma geldi :(

Caney

Basiniz sagolsun cok uzucu bi durum

ekimezya

Başınız sağolsun :'(

DrSu

başınız sağolsun , ben de kedimi evde yalnız bıraktığımda kafamda bin türlü şey kuruyorum korkuyorum huzursuz oluyorum ,ki daha sahipleneli 2 hafta oldu, kısa sürede bağlandık, insan çok üzülür böyle bir durumda.