Kedimi Kaybettik..

berkdoan

Geçen gün kedim yüksekten radyatöre kafasını çarparak düştü, beyin travması geçirdi.Veterinerde kurtaramadı nasıl bir acıymış bu..O kadar üzgünüm ki..

19 CEVAP

berkdoan

İlknur hanım sizin de elinizden gelen her şeyi yaptığınızı gördük hep birlikte.Kaderleri buymuş diyebiliyor insan sadece..

berkdoan

Birde kız arkadaşımla dalga geçmiş arkadaşları bir kedi için ağlıyor diye ben bu "insan"ları anlamıyorum gerçekten.

Tilki37

Haklısınız kader diyerek atıyoruz içimize , bu acıyı kimseye anlatamiyosunuz, agliyamiyosunuz, sizi teselli edecek kimse olmuyor yanınızda ,altı üstü kedi ya , bir can olarak, bir nefes olarak , bir arkadaş olarak sizin için nekadar değerli olduğunu kimseye anlatamiyosunuz. Kaybedince eviniz kucaginiz boş kalıyor, iyiki bu site var iyiki sizler varsınız , böylece teselli oluyorum, avutuyorum kendimi ve sanki pamuğum yani başımda ısıtıyor yüreğimi :(

berkdoan

Teşekkürler arkadaşlar umarım kimsenin başına gelmez.

Tilki37

Benim pamugumada çok benziyormus acim katlandı :(((

Kdrygt2

Başınız sağolsun :((

KedimVar

Ne demek bir kedi için mi ağlıyor ya? O sadece bir kedi değil aynı zamanda ailenin bir üyesi haline geliyor. Ben onun kaybına ağlamaktan daha doğal bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bu arada kediniz için çok üzüldüm, çok da güzelmiş. :'((

zeynepgurgen

Çok üzüldüm başınız sağolsun

akitalove

Allah sabır versin kimseye yaşatmasın bu acıyı

miasugok

Ne çok ölüm haberi duyduk önce pamuk sonra kediniz :( allah sabır versin başınız sağolsum:(

miasugok

Amiin allah kimseye bu acıyı yaşatmasın sizi bir daha aynı acıyla sınamasın

havva12

başınız sağolsun benimde çok önceden bir kedim olmuştu gerçekten hayvan olsada kalbimizde açtığı yer çok derin

Tilki37

Başınız sağolsun benim acimda çok taze rabbim sizede sabır versin benimle birlikte ve kimse böyle bir acı yasamasin inşallah :((

Zeynooo

Basiniz sagolsun . Cok uzgunum . Vallahi kalbim aciyir ust uste canlar kaybediyiruz.

Canandisli

Ben başka insanların kedilerine bir şey olunca ağlıyorum birçok insan da öyledir bazı insalar gerçekten anlayışsız oluyor maalesef ayrıca başınız sağolsun umarım acınız yakın zamanda hafifler ölüm ve her kazanın önüne geçilemiyor maalesef