Kedim 1 Temmuz 2017 Doğumlu Ben Ona Yetişkin Kedi Maması Vermek İstesem Verebilirmiyim?

CNTR

Ya da yavru kedilere ne zaman yetiskin mama verilir teşekkür ederim

10 CEVAP

martha

1 yaş

martha

en azından 7-8 aylığı bekleyin bence

miasugok

Yani bir sürü yavru kedi maması seçeneği varken inatla yetişkin maması vermeye çalışmaya gerek yok bence

KedimVar

En az 10 aylık olmasını bekleyin. İdeali 1 yaş.

CNTR

HAYİR İNAT DEĞİL BEN KEDİMİ PETLEBİDEN SAHİPLENDİM HATTA BİR HOSGELDİN OLARAK BİSEYLER PAYLASMAK İSTİYORUM OĞLUMLA ALÂKALI BEN SUAN ELİMDE YAVRU KEDİ MAMASİ VAR ZATEN ONU YİYOR OTEKİ KEDİME GURME MAMA ALDİM SAFFET KEDİMİN İSMİ O SUAN İNANİLMAZ DERECEDE KİLO ALDİ BEN O MAMANİN AYNİSİNİ OGLUM BADEMEDE VERMEK İSTİYORUM AMA NE ZAMAN VERSEM DİYE MERAK VARDİ İCİMDE 12 AY ONCESİ VERMİYORUM PEKİ TEŞEKKÜR EDERİM YANITLARINIZ İÇİN....

Zeynooo

Yavru ise yetiskin kedi mamadi vermeyin bence 1 yas doldurmali diye biliyirum .

miasugok

Ben sizi yanlış anlamışım ben komple bi yetişkin mamasına geçmek istiyorsunuz sandım. Tek tük ben de veriyorum yetişkin konservesi ama ayda yılda bir.

lovemycat

1 YAŞINA KADAR YAVRU MAMASI VERMEK ZORUNDASINIZ

SelinTuksal

yetişkin konservesi ben de veriyorum. nadiren.

emrezrtrk

Ben verdim kedime hiçbir sorun yasamadik.