Kilo Alan Yavru Kedi İçin Tahılsız Mama Önerileri

Sulemiss

3.5 aylık tekir erkek kedim var kilo almaya başladı geçen veterinerde almış demişti. Ama pek kilolu gelmemişti şuan gözüme batıyor hills tavuklu veriyorum. Ama şuan mama değişikliği yapmayı düşünüyorum tahılsız önerebileceğiniz mamalar var mı orta düzey fiyat içeriği güzel mama ben baktım ama tahılsız çok az vardö fiyatlar uçuk baya

7 CEVAP

PaladinLucie

Bozita kitten tam bir f/p maması. Bütçe varsa Acana first feast.

Seymaaacaan

Gelişim çağındaki bir yavruya tahılsız mama almak çok saçma. O daha bebek kilo alsın işte daha iyi :D

gokhansultan

Acana first feast düşük tahıllıdır içinde yulaf vardır öneririm. Onun dışında orijen kitten kullandım, nd ocean kullanıyorum bunlar memnun kaldığım mamalar gelişim geriliği olan kızıma çok faydası oldu. Fiyat olarak uygun arıyorsanız da bozita öneririm

Miniss

Britcare kitten kullanmistim bir sorunla karsilasmadik ama ishal olabiliyorlar dikkat etmek lazim.********** sitesinde 400gr lık iki paket 70tl ydi ben elime para gectikce o şekilde aliyordum

Miniss

M a r k a m a m a

Miniss

Siteyi yanlis yazmisim site k o l a y m a m a ydi

poverpuff

acana