Nutri Feline Kitten Kullanıcı Yorumları Ve Teşekkürler Petlebi❤️

BiciriginAnnesi

Petlebi birçok kişiye hediye gönderdiği gibi bugün bize de hediye göndermiş Hediyelerinden dolayı teşekkür ederim. Yaş mamaları hemen denedik Anne ve yavrular bayıldı😍
Gönderilen mama kitten paketi açınca yavrular uykularından uyanıp yemeğe başladılar anne de dahil ki benim kızım aşırı seçici. Zaten paketi açtığım da tazecik mama kokuyordu

Kullananlar memnun musunuz?
İçerik okumayı bilen arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var .
Nutri feline yaş mamalarının içerikleri güzel ama kuru maması hakkında hiçbir bilgim yok. Sizlere sormak istedim.
Teşekkürler

11 CEVAP

eneskolon

Et oranı güzel gibi duruyor fakat kümes hayvanları proteininin oranını belirtmemişler o kafamı karıştırdı tahıl var içinde düşük tahıllı yazsada oranlarını belirtmemişler ordanda Bi - aldı fiyatını haketmiyor 25 lira daha ekler acana alırım

Lils

İçerik olarak güzel özellikle %20 yağ içermesi.

Lils

Evet bana da bugün geldi ama kuru mamayi açmadım henüz. Yavru kediler için %20 yağ oranı iyi. Yağlı olması normal başka markalarda da olabiliyor.

BiciriginAnnesi

Teşekkürler Lils

Mia2021

Güzel bir icerigi olduğunu okudum Royal canin den iyi midir tam onu kestiremedim ama

Seymmrym

İçindeki kılçık kemik vs dikkat edin ben bi sürü çıkardım tavuklusundan balıklı da kılçık vardı İnce ince ve alabalıksı kadar kötü kokan başka bişey yook

Sezgek

Evet bende yaş mamasında kılçık bulmuştum ayrıca benim kedim seçici değildir beğenmese bile aç kalırsa yer ama nutri feline yaş mamayı ağzına sürmedi asla yani kuru mamasını bilmiyorum pet lebi bi bana hediye göndermedi heralde :D ama buradaki yorumlar çok da iyi olmadığı yönünde

BiciriginAnnesi

Lils

Paketi açtığım da mamaları elimle incelediğim de bir tık yağ oranı fazla gibimd geldi fazla mı sizce yağ oranı size de geldi ürünler yoksa yağ oranı iyi mi pek anlamıyorum bu durumdan

BiciriginAnnesi

Mia2021
iki mamayı da karşılaştırma yaptım nutri bir tık önde

Ama nedense çoğu kediler RC bağımlısı

Yavrulardan 2 tanesi N&D yiyor
2 tanesi RC

Yeni mama geldi 2 tanesi nutri yemeye başladı

Anne de dahil ki benim kıza denemediğim mama kalmadı sonra çare eski maması RC döndük .
Şimdi de RC yüzüne bakmıyor ben anlamadım bu bebeleri 😂

BiciriginAnnesi

Ya hiç dikkat etmedim ilk işim mamayı tekrar kontrol etmek olacak teşekkürler.

BiciriginAnnesi

Yaş mama da sıkıntı yok bizde yiyorlar kuru mamayı da yiyorlar hepsi
Daha mamayı tekrar incelemedim kılçık var mı diye de bakacağım ona da
Bakalım deneyip göreceğiz nasıl etkileri olacak çocuklar da

Petlebi size de hediyelerini mutlaka gönderirler .🥳