Lunayı Kısırlaştırdım!

Arkadaşlar luna yı ve apaçiyi kısırlaştırdım fakat bir sorun var tüylerini yoluyor luna Apaçi de hiç sorun yok . Lunaya gelirsek! Bütün tüylerini yoldu :( yemek yemiyor halsiz vete gittik krem sürdü ve yolunan yerleri sardı iştahlık şurubu verdi ama yinede çokkk kötü aynı buradaki bir üyenin kedisi Pamuk gibi buarada başınız sağolsun çok üzüldüm:(❤️ Luna da pamuk gibi aynı ne yapabilirim 3 veteriner dolaştık

24 CEVAP

Zeynooo

Dollfacepersian dün baktim ben bilgikendirmeye . Siz iyi vetlere denk gelmisdiniz piyasda o kadar kontrolsuz vet bilgisiz vet varki buna bagli olarak ve tabiki ben kendimce diyirum daha ne jadar tekrarlarim acaba bilmiyirum ama bence diyirum olumlu bakmiyirum sadece burda olmuyirki hemen heryerde karsilasiyirum kisirlastirma sonrasi boyle davranislan bozukluk gosreriyirlar canlar ayrica kiairlastirma olumlu yani olumsuz yani da var . Sahsen olumlu bakmiyirum .

Saolunnn inşallah

Bebişler büyüdü :) evet doğurduktan 2 ay sonra kısırlaştırın demişlerdi ayrıca bebişler bizde kalıyor;)

3 tane beyaz kızımız oldu:) en kısa zamanda atıcam:)

Hepside mavi gözlü ayırt edemiyorum:D

@zeynooo luna köpek buarada :) luna zaten 2. Defa Doğum yapıyor bu yüzden kısırlaştırdım

Hem onun iyiliğini istemiştim

dollfacepersian

Tilki37
Evet test çok önemli,diğer arkadaşda aynı sizin gibi test olmadan kısırlaştırma operasyonu yaptırmıştı ve evladı melek oldu maalesef fakat konuya yazan diğer arkadaşlardan öğrendim ki testi veterinerin söylemesi gerekiyormuş. Yani kısırlaştırma olacağında "önce test yapıyoruz sonra sonuca göre ameliyata alıyoruz " gibi bir şey söylemeleri gerekiyormuş. Yanı lütfen kendinizi suçlamayin. Test yapmaması,kalp sorununu fark etmemesi , alakasız yanlış tedaviler uygulaması tamamen onu hatası. Bizler doğal olarak evlatlarımızın hayatını kurtarmak, iyileştirmek için eğitim almış insanlara güveniyoruz. İnsanın aklına gelmiyor ki veteriner biliyordur,en iyisini onlar bilir diye düşünüyoruz ama bilmedikleri oluyor maalesef. Bu durumda maalesef sadece veterinerin söylediklerine değil güvenilir kaynaklardan araştırma yaparak iki bilgiyi karşılaştırıp enine boyuna düşünüp sorup soruşturup bir fikre varmamız gerekiyor.
Basınız sağ olsun tekrardan..

lovemycat

:))