Bunları Kedime Alayım Mı

sahraxfittiko

sizce alayım mı sadece royal canin biraz kötü geldi ama çok seviyor arada veriyorum.Yavru mamasını daha çok seviyor o yüzden öyle alıcam
Royal Canin Jel İçinde Yavru Kedi Konservesi 85gr
Felicia Jöle İçinde Somonlu Taurinli Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85gr
Cat's Choice Nutrition Tavuklu Kedi Ödül Çubuğu 15gr (3'lü)
Royalist Ton Balıklı ve Karidesli Kedi Ödül Çubuğu 20gr (4'lü)
Vet's Plus Delicious Series Sığır Etli ve Ciğerli TAHILSIZ Ezme Kedi Konservesi 80gr
Elexsus Kedi ve Köpek Kulak Temizleme Solüsyonu 50ml
Vet's Plus Tüy Yumaklarına Karşı %100 Doğal Fileli Kedi Çimi
Dr. Sacchi Boncuklu Top Kedi Oyuncağı 4cm

6 CEVAP

Lils

Kulak temizleme solüsyonu gereksiz bence. Nemli pamuk yeterli oluyor. Dişlerini fırçalıyorsanız jöleli yaş mamada sıkıntı yok ama onun dışında çürüme yapabiliyor. Alabilirsiniz

_sudenazzz

kediniz kaç aylık veya kaç yaşında?

sahraxfittiko

1,5 yaşında

sahraxfittiko

lils bencede ama 9,99 tl diye aldım zaten sonra pahalanırsa diye

bademthecatt

Şimdi görünce yazmak istedim royalist ödül çubukları çok kötü kokuyor kedim yemedi dışarda verdiğim hiçbir kedide yemedi

sahraxfittiko

Royalist i ben de ilk defa deneyeceğim denemek için aldım