Teşekkür Ederiz Petlebi ??

Warriorsans

Her zaman patili dostlarımızı düşünen onlara harika hediyeler gönderen petlebiye çok teşekkür ederiz 😻 nutri feline yaş mamaları severek tüketiyorlardı şimdi de kuru mamasını deneyimleme fırsatımız olucak harikasın petlebi 🥳🥳🥳

26 CEVAP

aslihan_e

Ben de aktifim, hiç öyle bir şey görmedim. Neyse zaten çocuklarım hediye mamayla yaşayacak değil.

dilanbulent

2 gün önce beni de aradılar. O saatlerde derste olduğum için telefonu açamamıştım. Sanırım bana da hediye göndereceklerdi ama kaçırdım...

D-O

Ay beni gecen gun petlebi aramis ama acamamistim. Yoksa hediye mi yollayacaklardi :D Onceden ariyorlar mi :D oyleyse yarin geri aricam hemen

gokhansultan

Petlebinin böyle hediyeleri çok güzel. Olaya bedava mama olarak bakmamak lazım. İster kendi çocuğuna ver mamayı o ay ki mama parasıyla sokak çocuklarını besle istersen gelen mamayı direk sokaktaki canlara ver.

Ayrıca Nutri yaş mamayı gerçekten merak ediyorum. Zeytin hastası kızıma yetişkin olduktan sonra zeytinli olanlarından alcam bol bol :)

Afiyet olsun bebişlere ❤️🧿

bademthecatt

Afiyet olsun şans ve jelibona🌸❤️

martuyl

Ahahha bi de poz vermişler ya :) Siyah olan çok bitirim gibi :D

Gizem8822

Afiyet olsun boncuklara :)

Siyamask

Arıyorlar 🍀

Oqrenerde06

Afiyetler olsun umarım bizi de ararlar deneyimle şansımız olur yaş mamalarini zevkle yiyorlar💞💞🐾🐾

Salihaylmz

Merhaba kaç güne geldi acaba