Teşekkür Ederiz Petlebi ??

Warriorsans

Her zaman patili dostlarımızı düşünen onlara harika hediyeler gönderen petlebiye çok teşekkür ederiz 😻 nutri feline yaş mamaları severek tüketiyorlardı şimdi de kuru mamasını deneyimleme fırsatımız olucak harikasın petlebi 🥳🥳🥳

26 CEVAP

kimyonesra

merhaba, bir şey sormak istiyorum. petlebi hediye mamaları belli bir puana göre mi yolluyor acaba merak ettim birkaç kişi daha başlık açmış da

Warriorsans

@kimyonesra burada yani petlebi sosyalde aktif olanlara hediye veriyorlar

eneskolon

petlebiyi gerçekten tebrik etmek lazım ürünleri diğer yerlere göre bi tık pahalı satsalar bile yanında gönderdikleri hediyeler insanlara yardımcı olan kişilere böyle hediyeler göndermeleri çok ince bi davranış piyasada insanları kandırıp hayvan sevgilerini sömürüp dolandıranların örnek alması gereken bir kuruluş

Palyaco

Afiyet olsun canlara

Lils

Bize de bugün ulaştı. İlk defa denedik ve yaş mamaya bayıldı. İçerik olarakta yeterli ve güzel

BiciriginAnnesi

Afiyet olsun çocuklara🥳bizim mamalar da bugün geldi 🥳

Nutri yaş mamaları biliyorduk da kuru mamayı ilk kez deneyeceğiz

Warriorsans

Afiyet olsun minnoşlara 😻

beyzathemoc1

Afiyet olsun bebelere güncelleyip deneyiminizi yazarsınız

Warriorsans

Teşekkür ederiz 🥰😻

Rapisa

Bu hediyeleri neye göre gönderiyorlar. Bende bahçemde kediler besliyorum. Bir başvuru falan yapılıyor mu

Warriorsans

@beyzathemoc1 tabii ki deneyimlerimi paylaşacağım çok teşekkür ederiz 😻

Warriorsans

@rapisa petlebi sosyalde aktif olan kişilere hediye gönderiyorlar

Gimlihanim

Afiyet olsunnn 😊

Mia2021

Afiyetle yesin güzel kızınız 💓 şifa olsun minnoşa🥰

BiciriginAnnesi

eneskolon

+1 düşüncelerinize katılıyorum.