Gimcat Anti-Stres Macun

eneskolon

Arkadaşlar iyi günler öncelikle kedim 1.5 yaşında 1.5 yıldır eve alışamadı eve alışamadı dediğim çok korkak bir kedi herkesden her şeyden korkuyor odadan odaya bile hoplaya zıplaya geçiyor sokaktan gelmiş bir kedi olduğu için anneside sokak kedisiydi coronası büyük ihtimal pozitif bu yüzden streslenmemesini istiyorum araştırdığımda gimcatin anti stres macununu buldum daha önce deneyimleyen oldumu veya stresi azaltacak başka ürünler varmı yardımcı olursanız sevinirim

6 CEVAP

Gimlihanim

Merhaba. Biz kızım için kalmvet kullanıyoruz. Ama tabi sürekli değil. Sizin sanırım bir süre düzenli kullanmanız gerekir. Biz memnun kaldık. Ama sadece kısa süreli.
Sonradan gördüğüm ve henüz deneyimlemediğim bir ürün daha var. Feliway. Kedilerin birbirine alışmasında, ev değişikliğinde vs öneriliyor. Difüzör olanı bana epey mantıklı geldi açıkçası. Hem takviye de kullanmamış olursunuz. Umarım alışır yavrunuz 🙏🏻

Gimlihanim

@MsBidik Biz yolculuklarda kullanıyoruz. Yola çıkmadan 1 saat önce verdiğimizde epey faydası oluyor açıkçası. Kalmvet kullanıyoruz. Gimcat i bilemiyorum ama.

betulbakioglu

ürün yorumlarini okumustum hicbir ise yaramiyor diyorlardi

MsBidik

Bu stres macunları yolculuk için de verilebilir mi acaba?

Handerane

Ben veterinerden strea macunlarının davranış bozukluğuna neden olduğunu duymuştum. Asla vermeyin demişti.

eneskolon

@Gimlihanim sağolun tavsiyenizi dinleyeceğim sanırım bu tarz ürünler uzun süreli kullanılmamalı dimi sağlık sorunları çıkartabilir gibi duruyor sürekli hormonlarını baskılamak peki kısa bir süre kullansam bıraktığımda acaba ilk haline göre daha az streslimi olur gelişme olurmu