Kedi Ağız Bakım

CasperOglum

Ağız bakımları için neler yapıyorsunuz? Hangi ürünleri kullanıyorsunuz?

6 CEVAP

Palyaco

Dr natures dental içme suyuna damlatiyorum

bademthecatt

Cleapeti doğrudan diş etlerine sıkıyorum bir pamuğa sıkıp dişlerini temizliyorum crystalin veya dr.animalda kullanabilirsiniz

bloodyluxury

Merhaba,

Biodent Hexidine'i günlük içme suyuna katıyoruz. Ağız kokusuna iyi geldiğini söyleyebilirim. Sorun yaşamadık, veterinerimiz bazı kedilerin suyu içmeyebileceğini söylemişti.

Bunun yanında hafta 2-3 kez bebek diş fırçasıyla Trixie diş temizleme jeli uygulayarak fırçalıyoruz. Fırçaya alışması 2 ay kadar sürdü, önce parmağınızla ardından yuvarlak şekildeki pamukla deneyebilirsiniz. Sabırlı olun, zorlamayın :) Bir de ağız sağlığı için ödül mamaları var, onlardan da verebilirsiniz.

Deniz1741

Novomedin dental finger ürünü var parmağıma takıyorum. Üstüne crystalin sıkıp öyle temizliyorum.

Miniss

Pamukla arka dişlere ulaşamıyorum ben :( bugun kulak cubuguyla deniyecegim

Siyamask

Bugün matatabi siparişi verdim. Fırçalama konusunda çekincelerim var. Aldığım yerin yorumları güzeldi. Deneyimledikten sonra memnun kalırsam öneri de bulunabilirim 🍀