Kısırlaştırma Öncesi Mama Su

bademish

Arkadaşlar yarın gündüz 11 gibi kliniğe götüreceğim bademi. Badem dişi ve 7.5 aylık. Telefonda görüştüğüm kişi mamayı ve suyu gece 12de kesmemi söyledi. İnternetten okuyunca suyu sadece sabah kesmek yeterli yazmış herkes. Sabaha kadar su vermemek fazla gibi geldi bana bilemedim. Siz ne dersiniz acaba bu duruma? İki saattir uyuyordu mama kaplarını aldıktan hemen sonra uyandı yiyemedi. Umarım bir sorun olmaz☹️

4 CEVAP

zeuswashere

Mama ve su alımını geceden kesmeniz gerekiyor. Bu operasyonun sorunsuz bir sekilde gercekleşmesine yardımcı olacak. Benim de 2 kedim var, ikisi de kısırlaştı. Aynı sekilde gece kestik tüm besinleri. Merak etmeyin bir sey olmaz. Şimdiden geçmiş olsun

Pikapru

Bize de veteriner hekimimiz gece 12'den sonra su ve mama vermeyin demişti. Bir sorun olmaz merak etmeyin siz dedikleri gibi alın suyu da. Şimdiden geçmiş olsun

bademish

Herkese teşekkürler şimdi yola çıkıyoruz su ve mamayı kaldırdım gece hiçbir sorun yaşamadım👍🏽