Kedi Maması

blue_hpood

arkadaşlar 400-450 bandında, 10 kiloluk olabileceğin en iyisi mamaya ihtiyacım var, mama bitmek üzere hemen sipariş vermem gerek. önceden n&d ocean kullanıyordum fakat tabii ki bir paketine 1000tl verebşilecek bir bütçeye sahip değilim..

12 CEVAP

bademthecatt

Brit premium olabilir

Quinttet

Felicia deneyebilirsin. Okuduğum kadarıyla yorumları da çok olumlu. Ben de denemeyi düşünüyorum.

blue_hpood

mystic düşünüyorum, felicia'dan bi' tık daha ucuz..

Pikapru

Happy cat indirimli bulabilirseniz o fiyata denk gelebilir belki ya da golosi

blue_hpood

arkadaşlar, felicia'nın mamalarında hipoalerjenik yazıyor, tüm kediler için uygun mu?

poverpuff

ben hassas kedim için kulandım hyphoalerjik. somon derma care. alerjisi vardı. ilk önce yadırgadı ama ayrı kapta alıştırdım. öyle sevdi. eski mama yeni mama yan yana. beklediğimden iyi çıktı. tüyleri çok degişik yumuşadı parlaklığı fena degil. purina one dan geçtik. tüy dökümü yaptı. tabi mevsimsel de olabilir. içeriginin dogru oldugunu düşünüyorum. felicia ya şans verilebilir.

poverpuff

alerjisnin de en azından artmadıgı söyleyebilirim bu arada. saglıkla kalın

Quinttet

Eğer alerjisi tavuğa ise bence yine de tavuklu mama tercih etmeyin. Felicia'nın kuzulu veya somonlu mamasını deneyebilirsiniz.

Palyaco

Pronatura hamsili tavsiye ederim 100 100 yeme garantili

eneskolon

Mystic içeriği güzel geldiği için denemiştim ağız kokusu tüyleri felan güzeldi fakat çok pis bir dışkı kokusu vardı lağıma girmiş gibi tabi her kediden kediye değişir fakat tavsiye etmem bozita vardı 10 kilo 450ye sanırım onunda fiyatı uçtu

blue_hpood

hiçbir alerjisi bulunmuyor, sadece hipoalerjenik yazan mamalar normal kediler için de uygun mu merak ettim.

blue_hpood

arkadaşlar mamamız tükeniyor, 450 ila 500 bandında alabileceğim en iyi mamayı almak istiyorum, çok kararsız kaldım. bu aralıkta en iyisi budur diyebileceğiniz mama hangisi?