Pro Plan Somonlu Mama

reinefee17

Şuan pro plan hindili kısır mama kullanıyoruz aynı mamadan devam etmeyi düşünüyordum ama maalesef Pet Shopta kalmamış somonlu mama var ellerinde sadece aranızda mamayı kullanan var mı

9 CEVAP

Proplan somonlu kedimin en sevdiği mama. Hill's tavuklu ve ton balıklı ile de rotasyon yapıyoruz ama proplanı çok seviyor. Hem kaliteli hem içinde et olan bir marka. Biz çok memnunuz.

Midnightoil

Bizimkisi de severek tüketiyordu Somonlu Proplan Kısır, fakat Proplan bizde uzun zamanda çok yağlanma yaptığından bıraktık..

Gimlihanim

Aroma değişikliği iyi gelebilir. Benim kedimde somonlusunu kullanmadım ama yakınımızın kedilerinde kullanıldı. Hem hindili hem de somonlu kullandılar. Hiçbir sorun olmadı. Zaten hindili kullanıyormuşsunuz. Somonluda da sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Miniss

Yeni kullanmaya basladim. dışkısı düzeldi tüyleri yumuşacık oldu ama ben degistirmeyi dusunuyorum cunku asla doymuyor ,normalde yemesi gereken miktarı aşmak zorunda kalıyorum bu da kilo olarak geri dönecektir

dilanbulent

Proplan en güvenilir mama markalarından birisidir ben kullanmıştım hiçbir sıkıntı yoktu. Ama tabii hiçbir mamanın yüzde yüz garantisi olamaz deneyip görmek lazım

Quinttet

İçerisinde kümes hayvanları barındıran mamalardan uzak durmanızı öneririm. Özellikle kediniz alerjikse.

Oqrenerde06

Biz cok memnun kaldık tadını da çok sevecektir çok güzel bir mama somonlu tavsiye ederim.

NorthNight

Bizde somonlu kullanıyoruz memnunum genel olarak. Severek yiyor, tüyü kakası vs de olumsuz etki görmedim.

yumak_bey

Proplan yiyipte doymayan kedilerin genel sorunu şudur: İçerisindeki yüksek karbonhidrat protein oranını arttırır ve karbonhidrat tokluğu yaşatır. Aslında protein oranı %10 gibi iken %30 gösterir karbonhidrat fazlalığından. İnsanlarda da böyledir karbonhidrat tokluğu, sadece ekmek veya makarna yeseniz bir öğün 30-60 dk içerisinde acıkırsınız çünkü karbonhidrat tokluğu yaşanır :)