Kedim İçin Diş Macunu Ve Fırçası

Pisiuuu

Anket

Gazlı bez
(1 oy)
Diş fırçası+macunu
(7 oy)
Toplam (8 oy)

Kedimin dişlerinde tartar başlangıcı var ve bunun önüne geçmek istiyorum. Kimisi gazlı bez ile dişlerini fırçalıyor kimisi de direk diş fırçası ve macunu ile sizce hangisi daha iyi ?

Ve önerebileceğiniz fırça,macun var mı? (Özellikle de macunun sağlıklı olanını önerirseniz sevinirim)

8 CEVAP

bademthecatt

Virbac diş macunu tavsiye ederim sadece kliniklerde satılıyor başarılı bir ürün

Warriorsans

Ben gazlı bezle denedim ama pek beceremedim. İlk etapta hiç dişlerini fırçalamadıysanız alıştırmak ve sizinde alışmanız için makyaj pamuğu ve dr animal gibi bir sprey varsa elinizde onunla dişlerini silmeniz iyi olur. Ben öyle yaptım yoksa diş fırçasıyla asla beceremezdim ilk etapta. Sonra diş fırçası ve macunu edinebilirsiniz tabi ki daha etkili oluyor. Ben bioline almıştım çok memnun kalmadım açıkçası.

betulbakioglu

virbac dis macunu fiyati nedir acaba

Handerane

Virbac ben 150 tlye aldım birkaç hafta önce. Diş fırçasını devamlı yatağında tutuyorum kokusu sindi onunla oynatıyorum ısırıyor vs. Fırçalamak için de dingin müzik açıyoruz birimiz tutuyoruz birimiz sakince fırçalıyoruz. Hiç stres olmuyor bu şekilde.

Gimlihanim

Virbac diş macununun içeriğini paylaşabilir misiniz rica etsem? 😊

beyzathemoc1

Ben trixie kedi köpek diş temizleme jeli kullanıyorum makyaj pamuğuylq çok pratik ve etkili

bademthecatt

150 tlydi

Deniz1741

Novomedin dental finger adlı ürününü tavsiye ederim. Parmağınıza geçiriyorsunuz. Ben dental fingerin üzerine crystalin sıkıp öyle temizliyorum.