Gimcat Gastro Macun

betulbakioglu

kedimin bagirsak sorunlari oldugu icin klinik mamalari kullaniyoruz ama hala diskisi yumusak gecmiyor bu bu macunu kullanip etkisini gören var mı?

5 CEVAP

Warriorsans

Biz kullanmıştık ishal için ama bir etkisi olmamıştı. Royal canin sensible mamayla ishale çözüm bulmuştuk.

bademthecatt

Gastro macunu daha çok kabızlığa iyi geliyor rahat dışkılamalarını sağlıyor gastro mamaya ek olarak fortiflora probiyotik deneyebilirsiniz belki

betulbakioglu

probiyotik vs hepsini denedik ama kronikleşmiş bu :(

Jeffroshum

Ben kullanıyorum işe yaradığını da düşünüyorum. Tabi her kediye aynı etkiyi yapmayabilir.

bademthecatt

Geçmiş olsun umarım klinik mama iyi gelir :(