Cleapet Koku Ve Hijyen Spreyi

stellabennett

daha önce bu ürünü kullanan oldu mu hem ağız hem kulak hem de göz için kullanılabiliyor mu ya da burun için falan önerir misiniz

7 CEVAP

bademthecatt

Ben kullanıyorum çok memnunum 2 mantarlı kedi tedavi ettik havlu ve spreyiyle kendi kedimede bulaşmıştı onuda geçirdi. Geçenlerde alerjik kaşınmalar ve yaralar oldu hemen sipariş verdim günde 4-5 kez sorunlu bölgeye sıktım 1 hafta oldu tüyler çıkmaya başladı bile ağız,göz,kulak tüm vücut için kullanabilirsiniz ben dişlerinide kulaklarınıda bir pamuğa sıkıp temizliyorum sevdiğimiz bir ürün. Kokusuz olduğu için çok fazla sahtesi var orijinal sipariş vermek için instagramdan @nanohavlu_sprey yazabilirsiniz buda satış siteleri
https://www.cleapet.com.tr/

bademthecatt

Günlük bakım içinde kullanabiliyor deri problemlerinin oluşmasını önler ben her gün dişlerini siliyorum göz ve kulaklarıda kirlendiğinde temizliyorum vücudunada sıkıyorum

bademthecatt

Hayır farketmez kullanabilirsiniz zaten içinde zararlı hiçbir kimyasal yok

stellabennett

@bademthecatt sadece yaralar için mi kullanılıyor yoksa günlük bakım için de kullanılıyor mu

stellabennett

peki kedinin yavru ya da yetişkin olması fark ediyor mu kullanmak için

stellabennett

tamam çok teşekkür ederim 🤍🤍

bademthecatt

Rica ederim :)