Kedi Mantar Mı

ssssbb

Bu şekilde yaralar ve tüy dökülmesi var o bölgeler kelleşmiş kedisi mantar geçiren var mı mantar mıdır biliyor musunuz bugün veterinere götüremiyorum

6 CEVAP

bademthecatt

Mantar daha çok kabuk kabuk olup dökülme şeklinde seyreder fotoğrafta gördüğüm kadarıyla kaşıyarak yara yapmış gibi görünüyor egzama veya alerjide olabilir hekimin muayene etmesi lazım doğru teşhis ve tedavisi için elinizde varsa crystalin veya dr.animal spreyle temizleyebilirsiniz veterinere götürene kadar sprey kaşıntısını alıp rahatlatır

eneskolon

güncelleyince geldi fotoğraf mantar gibi değilde sanki yara olup kabuk bağlamış gibi duruyor daha önce başıma gelmedi bilgisi olan arkadaslar daha net bir şey söyler

eneskolon

fotoğraf gözükmüyor tekrar yükleyebilirsiniz

canann00

aynisini dun kedimde gordum agzinin kenarinda bu sekilde bi yara olmustu 2 ayri veterinere sordum yayilmadigi surece sorun olmadigini soylediler kendi yapmis olabilirmis

canann00

sizinkinde farkli yerlerde olmus galiba bi veterinere sorun en iyisi

sahraxfittiko

bildiğimiz yaraya benziyor.Ciddi bir şey değildir