Kediyi Taşıma Kabına Sokmak

cinpop

Kedim sokak kedisi ilk kez veterine goturcem taşıma kabına nasıl sokabilirim acaba?

5 CEVAP

Kdrygt2

En sevdiği oyuncağı taşıma kabının içine fırlatırsanız yakalamak için girecektir ben topunu fırlatıyordum

Çok kolay önce bir ödül maması verin ve o ödül mamasından birkaçtane taşıma kabına yerleştirin kediniz içine girdiğinde kapıyı hemen kapatın

lovemycat

catnip

miasugok

Catnip şans işi ya romeoyu hiç etkilemedi catnip. Sizin kedinizi de etkilemeyebilir. Daha önce hiç taşıma çantasına girmediyse aslında üzerine kapatılacağını anlayamayacağı için girmesi daha kolay olabilir. Ben direk elimle koyup kapağı kapatıyorum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Sadece kapak kapanır kapanmaz ağlamaya başlıyor:( ama ödül maması mantıklıymış.

miapaw

elinle