Bir Kaç Saat Önce Doğan Yavru Kedilerim Hala Emmiyorlar

FurkanFatih

Saat şuan 15.45 kedim 11.15 de beri doğumda en son yavru 13.15 gibi çıktı şuan 3 tane yavrumuz var fakat annelerini emmiyorlar. Son doğan emiyor büyük ihtimalle fakat ilk 2 doğan memeye gitsede emmiyorlar. Son doğan doğuduğdan beri yapıştı memeye hep orda. Fakat diğerleri elimizle bile yaklaştırsak emmiyorlar ne yapabiliriz.

4 CEVAP

Jeffroshum

Hemen emmek zorundalar emmiyorlar çok acil süt tozu almanız lazım bebeklerin kan şekeri düşer kötü şeyler olur çabuk olun

Jeffroshum

30 dk içinde mutlaka emmeye başlamaları gerekiyor normalde lütfen çabuk olun

Jeffroshum

Biraz yanlış olmuş doğduktan sonraki 30 dk içerisinde emmeleri gerekiyor. Şırınga ya da pet stoptan biberon ve süt tozu alıp verin şu an

eneskolon

doğar doğmaz emmesi lazım süt tozu alıp sizin beslemeniz lazım şuan sonraki süreçlerde emecektir zaten