Acil Kedim Kan İşiyor

ecenurr0

kedim 10-15 gün önce sürekli tuvalete çıkmaya başladı sürekli cinsel organını yalıyordu ve az az idrarında kan gelmeye başlamıştı hemen tepeören hayvan hastanesine götürdük 1 hafta orada kaldı ve iyileştiğini söyleyip geri getirdiler 2-3 gün normal bir şekilde geçti iyileştiğini düşündük ama dün gece tekrardan kan işemeye başladı ve bu sefer kan daha fazlaydı hatta bir kere sadece kan olarak işedi ne yapacağımı bilemiyorum özel veterinerler en az 3000tl istiyorlar ve bunu karşılayacak gücüm yok tedavi için ne yapabilirim veya devletin bildiğiniz veterinerleri vs var mı acaba

6 CEVAP

bademthecatt

Bazı klinikler hemen parayı istemiyorlar öyle bir yer bulabilirseniz yavaş yavaş öderseniz belki daha uyguna bir klinik bulabilirsiniz çok geçmiş olsun

aslihan_e

Bulunduğunuz ilde hayvan koruma derneği falan var mı diye araştırsanız. Bana biri dönüş yaptı Adana'da ama kedim öldükten sonra. Ne kadar dernek varsa instadan mesaj atın. Fotoğrafları yayınlayın.

sahraxfittiko

Deneyebildiğiniz bütün şansları değerlendirin. Geçmiş olsun yavruya

eneskolon

Veterinerlerin geneli kabul etmesede durumunu izah edin bazı veterinerler kabul ediyor hayvan sevgisi paradan yüksek olduğu için borclanarak yardım isteyebilirsniz ve vakit kaybetmeyin acilen tedavi olması laızm

Lebiş

Öncelikle geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşir kediniz🙏🏻 Kedinize ne teşhisi konuldu da tedavi için 3000 tl isteniliyor acaba? Benim kızım da birkaç ay önce kanlı idrar yapmaya başlamıştı, hekimi muayeneden sonra kum döktüğünü söylemişti. Şu an buna uygun üriner mama kullanıyoruz. Cinsel organını sürekli yalaması sürekli idrarını yapmasından ötürü de olabilir, bölgeyi temizleme ihtiyacı hissettiğinden. Bazı veteriner klinikleri maddi olarak yardımcı oluyorlar , zamana yayarak veya indirim uygulayarak.

Palyaco

Hemen kizilcik alın 1 yemek kaşığı 1 bardak sıcak suya ekleyin kizilcigi 20 dakika beklesin sonra yasmamasina hergun 1 çay kasigi ekleyin