Kedi Kusması

Turuncucanta

arkadaşlar kedim birkaç keredir böyle kusuyor ve içinde bir iki damlalık kadar kan var yarın vete götüreceğim ama sizce ne olmuş olabilir

11 CEVAP

Turuncucanta

@edmrcglu kan tahlilleri temiz çıktı sıvı kaybettiği için serum takıldı sanırım dün evdekiler her zaman aldığımız yaş mama kalmamış diye farklı bir marka alıp vermişler o dokunmuş çok şükür durumu gayet iyi birkaç gün ilaç kullanacağız

Anonymus985465

Sabah kalktığımda yavru kedim 4-5 kere safra kusmuş olduğunu gördüm. 41in üstünde ateşi vardı. Liyakatsiz ve ilgisiz veteriner yüzünden zaman kaybettim.
Savah 05:00'te yetiştirdiğim veterinerde yapılan hemogranda bağışıklığın tamamen çökmüş olduğu tesbit edildi. Yoğun bakıma rağmen evladım hayata tutunamadı.

Turuncucanta

teşekkür ederim inşallah değildir normalde çok çabuk üşüten soğuk alan bir hayvan umarım böyle soğuk algınlığı gibi basit bir şeydir

Anonymus985465

Vakit kaybetmeden 7/24 acil hizmet veren veterinere götürün.

Turuncucanta

@hamlet dediğimiz gibi ilgisiz bir vete denk gelmek istemiyorum ve maalesef 7/24 açık olan vete güvenmiyorum bu yüzden kendi doktoruna götürmek için sabahı beklemek zorundayım ilk işim gitmek olacak ancak herhangi bi halsizlik iştahsızlık veya ateş görülmedi biraz ishali vardı ve böyle içinde çok az kan olan kusma. kedim 2 yaşında kısır dişi sizce neler olmuş olabilir?

Anonymus985465

Ağzının içine baktınız mı? Yanlış birşey yemiş/yutmuş olabilir mi?

Turuncucanta

baktım ancak bir şey görünmüyor

Anonymus985465

Dişeti kanaması, ağız içinde yaralanma yoksa kusmuğun içindeki kan yemek borusu veya mide kaynaklı olabilir
Umarım ciddi birşey değildir.

edmrcglu

durumu nasıl acaba

edmrcglu

sevindim 🙏 geçmiş olsun

edmrcglu

sevindim 🙏 geçmiş olsun