Kedim Bugün Balkondan Düştü Bir Şey Yemiyor

Eylemalcc

Kedim bugün 6. Kat balkondan düştü beterinete götürdük röntgen kan analizi sherşey yapıldı serum takıldı iğneler yapıldı iç kanama yok kırık yok ama bacağında ezilme varmış hep uyuyor mama falan yemedi normalmidir 7 8 saat oldu

21 CEVAP

mervedoganay

Bu arada sakat da kalabilirdi :( İyi ki çok şanslıymışsınız hem evladınız hem siz.

Yusuf1672

Mervaeoganay doğru tavrınız güzel öldürmeyen Allah öldürmüyor.

betulbakioglu

balkon,cam illa açılcaksa ben kedimi odaua koyuyorum 1 saatligine uyuyor zaten tel de takilmasi iyi olur

Jeffroshum

Kimseyi yanlış bilgilendirmek istemem 7. Kat ve üstünden atlayan/düşen kedilerin kuyruklarıyla oluşturdukları pozisyon için yeterli süre bulabildiklerinden 4 ayak üstüne düşüp çoğunlukla (HER ZAMAN DEĞİL) sorunsuz atlattıklarını okumuştum (fiziksel olarak sorundan bahsediyorum psikolojik değil. travma olması çok muhtemel) . Tabiiki bu önlem almanıza gerek yok demek DEĞİL. Kesinlikle ilk işiniz sineklik almak balkonu kapattırmak ya da telletmek olmalı.

ReisGae

Korkmuşutr iştahı yoktur 1 ay falan sürebilir bu korkma.

ReisGae

Korkmuşutr iştahı yoktur 1 ay falan sürebilir bu korkma.