Kedi Doğumu

taner2416

Kedimin doğumu 17 nisan saat 17 00 gibi başladı 5. yavru ölü doğdu daha sonra kedimde nefes almada sıkıntı vücut ısısında artış yaşandı veterinere götürdük karnında 1 yavru daha olduğunu öğrendik ölü ya da diri olduğunu bilmiyoruz sabaha kadar beklenmemiz söylendi merak ettiğim yavru kedi ölüyse kedim zehirlenme yaşamaz mı ya da şuan yaşadığı bir zehirlen me değil mi?

5 CEVAP

aslihan_e

Normalde sabaha doğabilir son yavru ama götürdüğünüz vet. 7/24 açık mı? En fazla 5'e kadar bekleyin eğer bekleyecekseniz. Benim kedim aynı saatlerde başlayıp son yavruyu sabah saatlerinde doğurmuştu ve sağlıklı doğmuştu. Çoğu zaman 1 yavru ölü doğabiliyor. Kediler doğururken nefes nefese kalırlar ağrıdan, öyle bir durum mu yoksa gerçekten solunum sıkıntısı mı çekiyor ben görmeden bilemem. Veteriner umarım anlamıştır farkı

aslihan_e

Neden sezaryene almamışlar ki? Başka bir kliniğe götüremez misiniz?

aslihan_e

İlk 4 yavru sağlıklı doğdu öyle mi?

aslihan_e

Küveze koyup orda oksijen verselermiş. Geri mi yolladılar?

edmrcglu

durum nasıl yavruyu karnından alırkarken kısırlaştırın bir de tek de