Kedim Çok Halsiz

Kdrygt2

Kedim normalde çok hareketlidir ama bugün sabahtan beri yatıyor normalde yanına gidip sevince tepki verirdi karnına dokunsam bile umursamıyor mamasını yemeye dahi gitmiyor ancak ben yanına götürürsem yiyor sizce neden böyle yapıyor

5 CEVAP

Heiter

Biz böyle bi durumla, 4 ayını doldurmak üzere olan erkek kedimizde karşılaşmıştık. 2-3 gün sürdü. Sebebi, süt dişlerinin dökülmesiymiş, sonradan fark ettik.
Sizin kedinin durumunun pek çok sebebi olabilir. Son günlerde değişen şeylere bakmak lazım. (Mama değişikliği, kısırlaştırma operasyonu, diş dökümü, eve gelen yeni kedi vs vs)

anfrenee

geçirdiği operasyona bağlı olabilir bnm köpeğimde dış parazir aşılarını yaptırdıktan sonra eve getirdim yuvasına koydum ilk 2 gün çok halsizdi hep uyuyoduu ama şimdi düzeldi sizinkide eminim ondan kaynaklıdır :)

Kdrygt2

Kedim 1.5 yaşında süt dişlerini döktü Yakın zamanda kısırlaştırma operasyonu geçirdi 1.5 yıldır ilk defa böyle durgun

Heiter

O zaman operasyona bağlı bir durgunluk olabilir bu. Geçicidir muhtemelen. Mama yememesi sıkıntılı sadece. Birkaç gün daha gözlemleyin bence. Devam ederse uzmanına danışmak lazım.

Kdrygt2

Bizimkide düzeldi :)