Lütfen Yardım

YamukBey

Merhabalar kedime diğer asilardan farklı olarak ilk defa brodline ense aşısı yaptım.Ama daha sonra fark ettim ki ensesindeki tüyleri dökülmüş aşının yan etkisi diye üzerinde durmadım o bölge önce karardı dedim tekrar tüy cikiyor ama bu gece tekrar kontrol ettiğimde ensesinde kırmızı lekeler çıkmış...Birde sağ ve sol iki yanındada tuydokulmesi var ve derisinin rengi mora yakın bir renk ...Yarın veterinere gideceğim ama daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı vede önerebileceğiniz herhangi birsey ?

4 CEVAP

YamukBey

Şimdilik antibiyotik iğne ve vitamin iğnesi yapıldı ve 3 günde bir tekrar iğne olucaz

Sezgek

geçmiş olsun bize de bilgi olsun diyorum tam olarak teşhis ne konuldu çünkü ben sanki kediniz aşıya alerjik reaksiyon göstermiş gibi yorumladım e bu durumda da antibiyotik gereksiz olurdu aynı şey başımıza gelirse bilgimiz olsun diye soruyorum

Gitaradam

Burada Ankarada 24 saat açık veterinerler keşke hemen götürebilseniz siz de. Benim arkadaşımın kedisinde olmuştu ali yerinde leke ve dökülme vitamin ve somon yağı yazıp bir iğne yapmıştı bir ay sonra düzelmişti

bademthecatt

Hep broadline yaptırıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadık veterinere gittikten sonra sebebini ve tedavi yöntemini burdan bildirirseniz çok sevinirim