Kedi Mama Önerisi İstiyorum

Hoddie

Anket

Pro Plan
(12 oy)
Exclusion
(15 oy)
Toplam (27 oy)

Arkadaşlar merhaba. Ben kedimde mama değiştireceğim. 2 mama arasında kaldım lütfen yardımcı olun. Pro Plan mı? Exclusion mu? İçerik olarak vereceğim link den baka bilirsiniz.

Pro Plan: https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/pro-plan-junior-tavuklu-ve-pirincli-yavru-kedi-mamasi-10-kg.html
Exclusion: https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/exclusion-mono-protein-tavuklu-narli-ve-yaban-mersinli-dusuk-tahilli-yavru-kedi-mamasi-12kg.html

20 CEVAP

Cengiz2626

Bozita mamayı öneririm. İkisinden de iyidir. 100 yıla yakın bir geçmişi var çünkü

Ben N&D'den Exclusiona geçtim
N&D,Acana,Exclusion,Fitmin gibi mamalardan maddi durumunuza uygun herhangi birini kullanabilirsiniz aralarında dağlar kadar farklar bulunmuyor

Hoddie

@Kuzucansu44
Teşekkürler bende galiba Exclusion kullanacağım.

Hoddie

@Zencefil_F
Merhaba evet içerik olarak hoşuma gitti fakat. Sormamın sebebi en yakın arkadaşım ProPlan kullanıyor ve gayet memnun ve ProPlan da güzel bir mama onun için sordum. Evet fiyatı maalesef biraz pahalı fakat başka sitelerde daha ucuz isim vermiyicem. Siz anladığım kadarıyla memnunsunuz ve kullanıyorsunuz. Kedinin durumu nasıl iştah oranı, tüy parlaklığı, hareketlilik vb.

Hoddie

@eneskolon
yorumunu dikkate alacağım teşekkürler.