Kedi Mama Önerisi İstiyorum

Hoddie

Anket

Pro Plan
(12 oy)
Exclusion
(15 oy)
Toplam (27 oy)

Arkadaşlar merhaba. Ben kedimde mama değiştireceğim. 2 mama arasında kaldım lütfen yardımcı olun. Pro Plan mı? Exclusion mu? İçerik olarak vereceğim link den baka bilirsiniz.

Pro Plan: https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/pro-plan-junior-tavuklu-ve-pirincli-yavru-kedi-mamasi-10-kg.html
Exclusion: https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/exclusion-mono-protein-tavuklu-narli-ve-yaban-mersinli-dusuk-tahilli-yavru-kedi-mamasi-12kg.html

20 CEVAP

blue_hoddle

Bence exclusion iyi hem et oranı daha yüksek ve içinde meyve fln azcık bulunuyor yani bilmiyorum size bağlı tabi ki. Ama 2 side güzel mama Premium Segment de yani korkmanıza gerek yok.

Hoddie

@bademthecatt
N&D çok pahalı maalesef. Acane vesaire de çok pahalı malum türkiye şartları. Brit Care hiç duymadım bir araştırma yapayım belki bakabilirim. :)

Hoddie

@eneskolon
teşekkürler. Kararım Bozita baktığımda gördüğüm ilk şey TAHILSIZ yazısı oldu :)
ve bu beni mutlu etti geçmişine baktığımda eski bir geçmişi var. Peki bu mamayı nerden temin edebilirim sen bu mamayı kullanıyorsan kedinde nasıl faydaları oldu?

Hoddie

Birde mama öneriniz varsa yaza bilirsiniz tabi ki.

bademthecatt

N&D,brit care olabilir bütçeniz varsa acana kullananlarda çok memnun

Cengiz2626

Bozita mamayı öneririm. İkisinden de iyidir. 100 yıla yakın bir geçmişi var çünkü

Hoddie

@Cengiz2626
Merhaba Cengiz. Yorumunu dikkate alacağım mama araştırması yapıyorum. Bozitayı da listeme ekledim. :))

Hoddie

@Eyyupcanytmz
Evet haklısınız. Fakat Exclusion indirimde onun için değerlendirmek istedim. Normal de de N&D cidden pahalı bir mama diğerleri de çok fark olmasa da. Hatırladığım kadarıyla 100-400 arası buda aslında bence biraz fazla. Siz Exclusion mama dan memnun musunuz?

Kuzucansu44

Ben Nd kullanıyordum Exclusion a geçtim bundan daha memnunum tavsiye ederim

Anonymus683514

exclusion monoprotein iyi bir mama, fiyatı biraz fazla geliyor bana ama yine de proplan'a göre daha sempatik

eneskolon

Fiyatı aynı olan bozitayı öneririm 2 sindende çok daha iyi

eneskolon

@Hoodie proplan güzel bir mama değil içerisinde buğday pirinç mısır kelimesi geçen hiçbir mama iyi değil alırken içeriğine bakmayı unutma

bademthecatt

Bozitanın tahıllılarıda var tahılsız alın alırken dikkat edin p e t z z s h o p sitesinde var güvenilir sitedir

Hoddie

@bademthecatt
tamam o siteyi biliyorum oradan sipariş vereceğim teşekkürler.

Hoddie

üst çıkması için.