Parazit Aşısı Sonrasi

Pamuk_42

Kedim 45 günlük bı kaç gün önce iç dış parazit aşısı oldu veteriner dışardaki hayvanlarla temas etmemesini söyledi ama apartmanın kedisi kapıyı açınca bı anda içeri girdi ve engel olamadım.temas ettiler bı sorun olur mu

2 CEVAP

aslihan_e

Apartmanın kedisi hasta değilse bir şey olmaz büyük ihtimalle. Yavrunun aşıları yok diye demiştir. Apartmanın kedisi aşılı değilse imkanınız varsa karma aşısını yaptırın. Hem ona iyilik olur hem sizin kediniz riske girmez.

eneskolon

Benim evimede çok kedi girip çıkıyor hastalık öyle kolay kolay bulaşmıyor endişelenmeyin birbirlerini yalayıp aynı kaptan yemedikleri sürece kolay kolay bir şey olmaz