Kedi Kum Önerisi

Gamzecs

merhaba arkadaşlar kesin topaklanan hamur gibi olmayan kum arayışındayım böyle önerebileceğiniz kum var mı?

7 CEVAP

bademthecatt

Lindocat ve vancat kullanıyorum topaklanması güzel biz memnunuz

NorthNight

Magicsand, lindocat, proline hangisi denk gelirse onu sipariş veriyorum ben. 3 arasında ufak farklar olsa da topaklanma açısından 3ünden de memnunum.

Palyaco

Pisy cat tozsuz super topraklanma super koku hapsetme tüm kumları kullandım en iyisi pisy cat

Gizem8822

Pelete geçmeden önce proline kullanıyordum koku hapsetmesi iyidi ama çok tozutuyordu. Daha sağlıklı olduğu için peleti tercih ettim büyük rahatlıkmış

Gizem8822

Pelete geçmeden önce proline kullanıyordum koku hapsetmesi iyidi ama çok tozutuyordu. Daha sağlıklı olduğu için peleti tercih ettim büyük rahatlıkmış

cicek67

Bastet kum. Bi kutu 8 lt. İki kedimiz var 2 tane alıyoruz. tuvaletlerine birer kutunun hepsini boşaltıyoruz. Kum aza indikce biraz zor oluyor çişi almak ama yeteri kadar doldurdugumuzda sorun olmuyor. Topaklanması iyi tozu sıfır neredeyse. Öneririm fiyat olarak da uygun.

Mia2021

Candy ve Proline kullandık çok memnun kaldım ben