2.5 Aylık Morkie Yavrum Sanırım Kakasını Yiyo

Lucky777

Merhabalar
2.5 aylık morkie yavrum sanırım kakasını yiyo. Emin olamadım fakat ben kızınca sanırım bana tepki olarak yapıyo. Bunun önüne nasıl geçerim. Bu normal mi? Çocuklara hırladığı ısırdığı için doğru yanlış ayrımını yapabilmesi için kızıyorum.

2 CEVAP

Busraskanli

Merhaba. Yavru köpeklerde çok rastlanan bir durum. Bazı yavru kediler de kum yer mesela. Vitamin eksikliğinden ya da siz kakasını görüp kızmayın diye yapıyor olabilir. Dışkı yememeleri için veterinerlerde dışkı acılaştırıcı ilaçlar satılıyor. Ama bu bazı köpeklerde işe yaramıyor belli olmaz yani. Kakasını yaptığı gibi almaya çalışın. Büyüdükçe geçecektir bence ama yine de veterinerinize danışıp acılaştıran ilacı deneyin derim, sağlıksız bir durum sonuçta.

Yusuf1672

Kaka bir sahabi adıdır. kulanılması doğru değildir.